8 שלבים שיש לבצע בטרם ניגשים לבנות אתר לעסק

געתם לשלב שאתם צריכים לבנות אתר עבור העסק שלכם. אם אתם מנסים לעשות זאת בעצמכם, חשוב שתדעו שיש כמה שלבים שתצטרכו לעבור בדרך כדי שלאתר שלכם יאפשר לכם להגיע לכמה שיותר מכירות בסופו של דבר. אספנו עבורכם 8 שלבים שחשוב שתעברו אותם לפני שתקימו אתר לעסק:

תאריך

Load WordPress Sites in as fast as 37ms!
Load WordPress Sites in as fast as 37ms!

1. תבחרו דומיין שמתאים לקידום האתר

רבים אומרים כי השם של העסק עשוי לקבוע את הגורל שלו. בחירת שם דומיין צריכה להיות מושכת, כזו שתגרום לאנשים לרצות להיכנס אל האתר שלכם, אל העסק. לכן, אתם צריכים לשים לב שהדומיין שבחרתם מותאם לקהל היעד שלכם, כדי להגדיל את הסיכויים שהם יכנסו אל האתר. אם קהל היעד שלכם דובר את השפה העברית, חשוב שתשימו לב שהסיומת של הדומיין תהיה co.il. 

2. תבדקו מראש שהדומיין לא נתפס בעבר על ידי עסק אחר

רגע אחרי שבחרתם לכם את הדומיין שמתאים לכם, חשוב שתבדקו שהוא לא נתפס בעבר על ידי עסק אחר. אתם צריכים שהעסק שלכם יהיה שונה מעסקים אחרים. בידול זוהי מילת המפתח. ככל שהעסק שלכם יהיה יותר מיוחד, כך עולה הסיכוי שיתעניינו בו יותר.

3. תבחרו  URL

אתם יכולים להטמיע בתוך ה- URL מילות מפתח שקשורות לעסק שלכם. אם למשל יש לכם עסק שקשור לבגדי מעצבים, אתם יכולים להכניס לתוך הכתובת את המילים "בגדי מעצבים" וכך, אתם מעלים את הסיכוי שגוגל יעלה את האתר שלכם בין הראשונים. רגע לפני שנעבור לטיפ הבא, אנחנו רוצים לציין שחשוב שתשימו לב שכתובת ה- URL שבחרתם היא קצרה.

4. תבחרו חברת אחסון

בחירת חברת אכסון הינה בחירה חשובה מאוד. צריך שיהיה לכם שרת שישמור את הקבצים שלכם ויאפשר להעלות את האתר באופן הטוב ביותר. אם אתם לא בטוחים למי לפנות, ההמלצה שלנו 

5. תערכו מחקר מתחרים 

חשוב מאוד לערוך מחקר מתחרים ולראות איך מעוצבים האתרים של המתחרים שלכם, במיוחד בשביל לבדל אתכם מהם.

6. תזכרו שאפשר לקבל עזרה מבוני אתרים

אתם יודעים שישנה פלטפורמה מוכרת לתכנון אתרים, אנחנו בטוחים. נכון שאתם יכולים לבנות לעצמכם אתר לבד ב- WIX. אבל אנחנו ממליצים לזכור שאפשר לפנות לאנשי מקצוע מומחים בתחום, הם יוכלו לסייע לכם בתחומים שאתם חלשים בהם כמו אפיון אתר, והקמת תשתית לקידום אורגני (יכול להיות שעבורכם אלו מילים בסינית, עבור המומחים זהו הבסיס לקיומו של אתר טוב לעסק). מקדמי אתרים למשל יוכלו לעזור לכם בכל הקשור ל- wordpress ולסייע לכם בכל הקשור לתחום חווית משתמש באתר שלכם. מקדמי אתרים הם חיים את התחום והם יוכלו לסייע לכם בתחום של אסטרטגיה לשיווק, כך שאתם תוכלו להיות רגועים ובטוחים שהאתר שלכם נמצא בידיים טובות.

7. תזכרו שאפשר לקבל עזרה ממעצבי אתרים

מעצב אתרים יכול לסייע לכם בכל הקשור לנושא בחירת עיצוב. חשוב מאוד שתהיה לכם שפה עיצובית באתר, אחרת, יכול להיות שהתוכן יהיה טוב אבל העיצוב יבריח את הלקוחות הפוטנציאליים שלכם מהסיבה הפשוטה שהוא לא ייראה להם טוב בעין.

8. תהיו אופטימיים ותכינו מראש אסטרטגיה שיווקית

ההתחלה היא  תמיד קשה. תדעו כי אם עקבתם ויישמתם את שבעת הטיפים שנכתבו לעיל, יש לכם סיכוי טוב להיות בעלים של עסק מצליח. בנוסף לכל אלו, תדעו כי כל בית עסק צריך שתהיה לו אסטרטגייה לשיווק. אסטרטגיה שתגרום לעסק שלו להיות שונה ומיוחד ושתגרום לו להיות שגור בפיותיהם של אנשים. 

מבית YeshnoSEO

All Rights Reserved - Beseg.co.il © 2021