אחסון אתרים – מה זה?

תאריך

Load WordPress Sites in as fast as 37ms!
Load WordPress Sites in as fast as 37ms!

כאשר אנחנו בונים אתר אנחנו צריכים לאחסן אותו על גבי שרת. אחסון האתר בשרת מסוים וחיבור של כתובת ה-url של האתר שלנו לשרת זה נקרא גם אחסון אתרים. אחסון זה חשוב מאוד כי זה יכול להשפיע על איכות הגלישה באתר שלנו ועל איכות הקידום האורגני שלו. כך למשל כאשר האתר שלנו מאוחסן בשרת מהיר אז מהירות הטעינה של האתר מהירה יותר וכך חוויית הגלישה באתר שלנו יכולה להיות הרבה יותר טובה.

למה חשוב לשים לב באחסון אתר?

כאשר אנחנו בוחרים לאחסן את האתר שלנו בשרת מסוים, אחד הדברים שהכי חשוב לשים לב אליהם הוא שאנחנו עושים אחסון אתרים של האתר שלנו על גבי אתר שאין בו אתרים שגוגל לא מקדם כמו אתרי הימורים או אתרים של תוכן למבוגרים. חשוב מאוד לשים לב גם שאנחנו לא מאחסנים את האתר שלנו בשרת שיש בו אתרים אחרים שהם עושים שימוש בתוכן מועתק. האתרים האחרים שגם מאוחסנים בשרת בו האתר שלנו מאוחסן יכולים להשפיע על קידום האתר שלנו בגוגל.

למה חשוב לשים לב כאשר אנחנו בונים אתר שיווקי לעסק שלנו?

בעת בניית אתר שיווקי לעסק שלנו חשוב לשים לב לאחסון של האתר, אבל חשוב לשים לב גם לגורמים נוספים כמו:

  • עיצוב האתר
  • עץ האתר
  • התוכן באתר

חשוב במיוחד לשים לב לאיכות התוכן שאנחנו מפרסמים באתר שלנו כך שהוא יהיה מדויק ומעניין ויאפשר לגולשים להפיק ערך מוסף מהגלישה באתר שלנו. 

בסופו של דבר, ככל שנשים יותר לב לאופן שבו אנחנו בונים את האתר השיווקי לעסק שלנו ולאופן שבו אנחנו מאחסנים אותו בשרת. חשוב מאוד לבחור לבנות אתר שיהיה מותאם אישית לצרכים של העסק שלנו מבחינת העיצוב והתכנים שיהיו בו. הקפדה זו תאפשר לנו לשדרג את האופן שבו אנחנו משווקים את העסק שלנו כך שנוכל להגיע ליותר לקוחות. עלינו תמיד לשים לב בבניית האתר השיווקי לעסק שלנו הוא שעיצוב האתר והקידום שלו יתאימו לאופי העסק עצמו ולאופי הפעילות שלו.

מבית YeshnoSEO

All Rights Reserved - Beseg.co.il © 2021