בסג

אתר לדוגמה (החלפה)

אורד
www.orad.tv תמונת אתר אורד
אתר חברת ההדמייה והווידאו ORAD.
עיצוב: קומפיקס

מה חשוב לנו?

סמיילי במרכז

אתם

אתם, את ואתה, חשובים לנו. אנחנו רוצים שתהיו מרוצים, שיהיה לכם נוח ושהאתר שלכם יצליח; אצלנו – החיוך שלכם נמצא במרכז.

שביעות רצון

כדי שתהיו מרוצים אנחנו דואגים לאפיין אִתכם את האתר כדי שיענה כמה שיותר על הצרכים שלכם, כך שבסוף האפיון תגידו "זה מה שאנחנו צריכים!". כדי שתהיו מרוצים אנחנו דואגים לעצב אִתכם את מבנה האתר כדי שיהיה טוב לגולשים שלכם לצפייה ויהיה טוב לכם לתחזוקה, כך שכשהאתר השלם יהיה מול עיניכם תאמרו "זה מה שאנחנו רוצים!".
לפי רצונכם, אנחנו גם יכולים לעבוד עם אנשים אחרים שתבחרו שיעצבו לכם את האתר, ואנחנו רק נבנה אותו (או שילובים אחרים שתבחרו עם בעלי מקצוע נוספים). גם זה כלול במה שאנחנו עושים.

נוחות

אנחנו נבנה לכם אתר דינמי וכדי שיהיה לכם נוח אנחנו נדאג לכם לממשקי ניהול פשוטים לשימוש, אינטואיטיביים להכרה ונוחים לשימוש. נדאג שכל חלק שתרצו לעדכן באתרכם יהיה זמין עבורכם בממשק הניהול, לעריכה, הוספה או מחיקה. אחרי שהאתר יהיה מוכן, לא תצטרכו אותנו בשביל תחזוקת התכנים שלו, משום שהשליטה על התכנים תהיה בידיכם. בין אם אתם תזינו את התכנים ובין אם האנשים העובדים אתכם יעשו זאת, נתפור עבורכם ממשק ניהול שיתאים לאתר שלכם ויענה על הצרכים של מתחזקי התוכן, לרבות ניהול ההרשאות של המתחזקים, כך שכל אחד יוכל לגעת רק באזורים הרלוונטיים לתחום פעילותו.

הצלחה

אנחנו דואגים להצלחה של האתר שלכם. בגלל זה אנחנו משתדלים שהאתרים שלנו יהיו סמנטיים כמה שיותר, תקניים ובעלי קוד קטן ונקי. זה חשוב לנו כי אנחנו רוצים שתהיה לכם טעינה מהירה יותר של הדפים, שיהיה לכם קידום טבעי מול מנועי החיפוש, ושהאתר שלכם יהיה תואם וקריא בדפדפנים אקזוטיים כמו גם בדפדפנים קלאסיים.
בשל אותה סיבה אנו מאפשרים לכם לשלוט בכל הדברים שברשותנו כדי לקדם את האתר שלכם. בין אם מדובר בטקסט אלטרנטיבי לתמונות, מילות מפתח ותיאור דפים, כותרות דפדפן וכותרות טקסט, וכל דבר נוסף שתבקשו.