בסג

אתר לדוגמה (החלפה)

המרכז לתעסוקה
www.working.org.il תמונת אתר המרכז לתעסוקה
אתר הנותן כלים ומלמד דרכים לחדור ולהתפתח בעולם העבודה תוך מיצוי הפוטנציאל האישי. מטרת האתר הינה להגביר את מודעות ציבור העובדים במדינת ישראל לאפשרויות העומדות בפניהם ולזכויותיהם.
עיצוב: סטודיו רז

מה אנחנו עושים?

מה אתם רוצים שנעשה עבורכם?

הקמת אתר היא עסק המורכב מגורמים רבים. חשוב לדעת מה הם הגורמים השונים ולהכיר את המונחים הרלוונטיים. היכרות עם התחום תאפשר לכם לסנן בוני אתרים (חברות או עצמאיים) שלא יספקו לכם תוצאה איכותית ושבסיכומו של דבר לא תהיו מרוצים מהם.

מה נוכל לעשות עבורכם?

דינמיות

אנחנו בונים אתרים דינמיים ב-PHP יחד עם בסיס הנתונים MySQL. בצד הלקוח (בדפדפן), אנו משתמשים בסקריפטים של JS כדי להנעים את שהות הגולשים באתרכם ומשתמשים ב-AJAX בהתאם לצורך, כדי לתת להם חווית גלישה חלקה.

מבנה ועימוד

אנו בונים שלדים לאתרים ב-XHTML, ומשתמשים ב-CSS על מנת לעמד את העמוד ולמקם את האלמנטים. אנו משתדלים שהעיצוב יהיה סמנטי כמה שיותר; זה חשוב לנו.

עיצוב גרפי

אנו בדרך כלל עובדים עם מעצבים מקצועיים שמתמחים בעיצוב לאינטרנט. אתם גם יכולים להמנע מתיווך בין כמה גורמים ולתת לנו לנהל את העיצוב באמצעות המעצבים שלנו. אם תרצו - תוכלו להביא מעצב משלכם ולנהל את העבודה בעצמכם או דרך המעצב. אנו, כמובן, נחתוך את העיצוב לשילובו במבנה האתר.

אחרי שקראתם - מה החלטתם?

אנחנו דינמיים. אנחנו יכולים לעשות עבורכם דברים מגוונים; אתם תבחרו מה אתם רוצים שנעשה עבורכם, ובמה אתם רוצים לטפל בעצמכם.
אם אתם רוצים לעצב את האתר בעצמכם ולתת לנו לבנות את הדפים ואת המנוע הדינמי שלהם - נעשה זאת בשמחה.
אם אתם מעדיפים גם לבנות גם את שלד ה-HTML ולתת לנו רק לחבר אליו את ממשקי הניהול שלנו ולעשות מדפי ה-HTML שלכם אתר חי - גם עם זה נסתדר.
אם תרצו שנאפיין ונעצב לכם את האתר מתחילה ועד סוף - נשמח לעשות את זה עבורכם.

פשוט תבקשו.